E-shop

Nové objednávky magnetek - bez kódu (popř. s kódem, ale po předložení důkazu o návštěvě) je možno vyřizovat pouze přes E-shop.

Kontakty

Nakladatelství VEGA-L
V Zahrádkách 1617
288 02 Nymburk
Česká republika
kancelář - dopoledne:
+420 722 973 694
info@sestavsisvujsvet.cz

Sestavte si svůj svět – obrázek, který vám bude neustále připomínat, kde jste všude byli, které památky jste navštívili, co jste tam zažili...

  • Pro každý zařazený objekt je vydána Turistická magnetka Sestav si svůj svět – obrázek daného místa v originálním tvaru puzzle. Každý dílek Turistické magnetky zapadá do libovolného dalšího dílku a účastník si tak může z navštěvovaných míst vytvořit jedinečnou dekorativní vzpomínku, kterou lze stále rozšiřovat a obměňovat.
  • Jednotlivé magnetky jsou k dostání na významných turistických místech.
  • Prodejní cena - 30 Kč - je jednotná na všech objektech.
  • Každá magnetka je opatřena na zadní straně soutěžním kódem.
  • Jednotlivé magnetky jsou baleny s kartonovu podložkou s pravidly hry do sáčku a teprve po jeho otevření je možné přečíst soutěžní kód magnetky.
  • Na www stránkách akce si můžete vytvořit svůj vlastní sběratelský profil a vkládat na něj kódy ze zakoupených magnetek.
  • Za každých 15 přihlášených kódů získáte neprodejnou bonusovou magnetku.


Sbírejte magnetky a z navštívených míst si vytvořte dekorativní vzpomínku, 
kterou můžete stále rozšiřovat a obměňovat.


PLATI I PRO ROK 2019: Každý soutěžící, který v roce 2019 přihlásí 150 kódů (počítá se od začátku soutěže) má nárok vlastní jedinečnou magnetku - vlastní podobizna, foto přítele/přítelkyně, známého, dítěte atd. - ze zaslaných podkladů. Tato magnetku obdrží zdarma na základě zaslaného požadavku mailem organizátorovi akce.
Staňte se hradním pánem! - na nejúspěšnějšího sběratele v roce 2019 opět čeká víkendový pobyt pro celou rodinu na hradě Svojanov. Soutěž bude vyhodnocena 2x - a to k 31. 7. 2019 a k 31.12. 2019.
Další upřesnění, doplnění cen a odměn je uvedeno v sekci "Soutěžte".
 
Sestavte si svůj svět – obrázek, který vám bude neustále připomínat, kde jste všude byli, které památky jste navštívili, co jste tam zažili...
 
Průběžně jsou doplňována další místa k návštěvě.
Tato poznávací a soutěžní hra nikdy nekončí, vždy je něco nového a zajímavého!
 
Upozorňujeme, že tyto webové stránky vč. produktů na nich nabízených jsou chráněny autorským právem a požívají rovněž ochrany zapsané ochranné známky a průmyslového vzoru. Jakékoliv nakládání s nimi podléhá úpravě stanovené autorským zákonem a vyžaduje předchozí písemný souhlas majitele ochranné známky a průmyslového vzoru.