Přihlášení do soutěže

Magnetky jsou vyráběny ručně v České republice

E-shop

Nové objednávky magnetek - bez kódu (popř. s kódem, ale po předložení důkazu o návštěvě) je možno vyřizovat pouze přes E-shop.

Kontakty

Nakladatelství VEGA-L
V Zahrádkách 1617
288 02 Nymburk
Česká republika
kancelář - dopoledne:
+420 722 973 694
info@sestavsisvujsvet.cz

Nová menší soutěž "Poznej Pojizeří a Polabí"

Oblast Pojizeří a Polabí se rozkládá okolo tří hlavních měst: Mladé Boleslavi, Nymburka a Poděbrad a návštěvníkovi má co nabídnout - od přírodních krás až po technické památky. 
Vyhlásili jsme proto novou, menší soutěž v rámci celostátní akce Sestav si svůj svět a to "Poznej Pojizeří a Polabí".
Ve svém sběratelském účtu tuto vyhlášenou akci najdete pod záložkou "Soutěže". Zde se můžete podívat, jaké magnetky do této akce patří, které již vlastníte, a které naopak vám ještě chybí do sbírky. 
Za každých 10 magnetek, které z této oblasti nasbíráte, vám přísluší zadarmo odměna v podobě neprodejné, bonusové magnetky! Až se tak stane, přijde vám email s potvrzením o tom, že máte na bonusovou magnetku nárok s upřesněním, kde si ji můžete vyzvednout! 
Magnetky zdarma se nerozdávají každý den a jelikož se jedná o časově omezenou akci, budou později sběratelským unikátem, který nebude mít každý. 
Seznam magnetek, který do této oblasti patří, není konečný, budou se přidávat nová místa k navštívení. :)
Více informací zde

Kdo je musí mít všechny? 

Sestavte si svůj svět – obrázek, který vám bude neustále připomínat, 
kde jste všude byli, které památky jste navštívili, co jste tam zažili...


  • APLIKACE PRO MOBILNÍ TELEFONY KE STAŽENÍ ZDE

  • Magnetky jsou vyráběny ručně v České republice.
  • Pro každý zařazený objekt je vydána Turistická magnetka Sestav si svůj svět® – obrázek daného místa v originálním tvaru puzzle. Každý dílek Turistické magnetky zapadá do libovolného dalšího dílku a účastník si tak může z navštěvovaných míst vytvořit jedinečnou dekorativní vzpomínku, kterou lze stále rozšiřovat a obměňovat.
  • Jednotlivé magnetky jsou k dostání na významných turistických místech po celé republice.
  • Prodejní cena magnetky je stanovena na 40 Kč. V letošním roce mohou být na některých objektech doprodávány magnetky z loňských zásob ještě za původní cenu.
  • Každá magnetka je opatřena na zadní straně soutěžním kódem.
  • Jednotlivé magnetky jsou baleny s kartonovou podložkou s pravidly hry do sáčku a teprve po jeho otevření je možné přečíst soutěžní kód magnetky.
  • Na www stránkách akce si můžete vytvořit svůj vlastní sběratelský profil a vkládat na něj kódy ze zakoupených magnetek.
  • Za každých 15 přihlášených kódů získáte zdarma neprodejnou bonusovou magnetku.


Sbírejte magnetky a z navštívených míst si vytvořte dekorativní vzpomínku, 
kterou můžete stále rozšiřovat a obměňovat.


PLATÍ I PRO ROK 2020:
- Každý soutěžící, který v roce 2020 přihlásí 150 kódů (počítá se od začátku soutěže) má nárok na vlastní jedinečnou magnetku - vlastní podobizna, foto přítele/přítelkyně, známého, dítěte atd. - ze zaslaných podkladů. Tuto magnetku obdrží zdarma na základě zaslaného požadavku mailem organizátorovi akce.
- Staňte se hradním pánem! - na nejúspěšnějšího sběratele v roce 2020 opět čeká víkendový pobyt, tentokrát pro dvě osoby s polopenzí a prohlídkou jednoho okruhu na hradě Svojanov. Soutěž bude vyhodnocena 2x - a to k 31. 7. 2020 a k 31.12. 2020.
Další upřesnění, doplnění cen a odměn je uvedeno v sekci "Soutěžte".
Průběžně jsou doplňována další místa k návštěvě.
Tato poznávací a soutěžní hra nikdy nekončí, vždy je něco nového a zajímavého!
 
Upozorňujeme, že produkty představované na těchto webových stránkách včetně systému sběratelské akce jsou chráněny autorským právem a požívají rovněž ochrany zapsané ochranné známky a průmyslového vzoru (Magnet Planet®, Sestav si svůj svět®). Jakékoliv nakládání s nimi podléhá úpravě stanovené autorským zákonem a vyžaduje předchozí písemný souhlas majitele ochranné známky a průmyslového vzoru.